Ergonomiczne rakiety tenisowe firmy i do badmintona Yonex

Zaprojektowane w myśl ergonomicznych zasad rakiety do tenisa firmy Yonex wybierane są zarówno przez początkujących, jak i przez osoby które grają zawodowo. Firma projektuje i dystrybuuje 3 główne serie rakiet: EZONE NEW DEEP BLUE, VCORE NEW TANGO RED a także VCORE NEW PRO. Rakiety EZONE cechuje spory komfort grania oraz moc uderzenia. Seria VCORE pozwoli na podwyższoną kontrolę gry, czucie wszystkich ruchów oraz ma doskonałą rotację. Rakiety z dwóch kolekcji, jak i pozostały asortyment taki jak profesjonalne rakiety do tenisa można zakupić w punkcie sprzedaży krajowego dystrybutora w atrakcyjnej cenie.

Kiedy ktoś ma już własną preferowaną rakietę Yonex i chciałby zakupić ten sam model, może sobie na to pozwolić. Jeżeli zaś ktoś rakietę takiej marki kupuje pierwszy raz i zapozna się z opisami, będzie wiedzieć, na co się zdecydować. Parametry rakiety mogą również omawiać z klientem pracownicy sklepu. Każda z rakiet scharakteryzowana jest pod kątem tego, czy mogą z niej korzystać średniozaawansowani, czy doświadczeni sportowcy. Scharakteryzowane są zastosowane w nich technologie a także można dowiedzieć się, jacy znani sportowcy używają ich na co dzień.

Yonex to marka rozpoznawalna także z rakiet do badmintona. Sportowcy nabywający rakiety tego wytwórcy mogą mieć pewność, że podwyższą własne umiejętności na korcie. Sprzedawane rakiety naginane są z pełną siłą. Dostępne kolekcje rakiet do badmintona to: Astrox, Nanoflare, Duora, Voltric, Arcsaber, Musce Power oraz Basic. Do każdej z nich dołączona jest instrukcja odnosząca się do sposobu przeplatania naciągu. Materiały wykonania rakiet są solidne i z tego względu kupujący mają wgląd do trwałych modeli.

W sklepie katalog produktów jest obszerny i rozdzielony na działy takie jak: rakiety do tenisa, obuwie do tenisa, naciągi tenis, akcesoria, rakiety do badmintona, obuwie do badmintona, lotki i naciągi badminton. W osobnych kategoriach udostępniono bestsellery i nowości. Nie ma znaczenia, czy ktoś gra w tenisa albo w badmintona rekreacyjnie, albo profesjonalnie. Każdorazowo odnajdzie akcesoria dopasowane do umiejętności i nawyków gry.

You may also like...