Oferta indywidualnie dostosowana do osób przebywających w Zajeździe u Hermanów

Oferta idealnie dostosowana do gości Zajazdu u Hermanów powoduje, że obiekt ma wiele pozytywnych opinii. Można chociażby decydować się tutaj na zorganizowanie wesela na dużej sali.

Doskonałe pejzaże, otaczające zajazd Olsztyn i doskonała otoczka tak doniosłej uroczystości będą zapewnione. Zajazd u Hermanów znajduje się 12 km od Częstochowy, wobec czego wielu przedsiębiorców z tego miasta decyduje się w tym obiekcie na zorganizowanie spotkania biznesowego. Wtedy sala zostaje przygotowana do ich oczekiwań. W dodatku, w miejscu tym organizowane są biesiady, imprezy plenerowe oraz wypady integracyjne. Restauracja może pomieścić stu czterdziestu osób.

Usytuowanie blisko czternastowiecznego zamku jest ogromnym udogodnieniem. Sala na wesela jest klimatyzowana dlatego goście na różnych przyjęciach okolicznościowych mogą poczuć się tutaj wygodnie. Na ogrodzonym terenie zajazdu można odpoczywać na łonie natury, a dla dzieci udostępniony jest plac zabaw. Na stronie obiektu można zobaczyć galerię fotografii a także przykładowe menu na dowolny rodzaj imprezy. Nie można zaprzeczyć, że Jura Krakowsko – Częstochowska i Szlak Orlich Gniazd to jedne z wyjątkowo uroczych obszarów na terenie Polski. Piękne szlaki piesze, rowerowe, wzgórza, zamki, wywołujące idealne odczucia pejzaże – to warta zauważenia baza wycieczkowa.

Jura Krakowsko – Częstochowska to region atrakcyjny historycznie i geograficznie. Wapienne skały, zielone łąki, zamki z kamienia to jedynie główne atuty. Do rezerwowania pokoju w Zajeździe u Hermanów, w jakim to wszystko można mieć na wyciągnięcie ręki zachęcają pozytywne opinie dotychczasowych gości. Pobyt w zajeździe przeznaczony jest dla dziewiętnastu osób. Pokoje umieszczone są na poddaszu. Można wybrać pośród 7 pokoi gościnnych, z których każdy ma inną kolorystykę. Pracownicy doradzają gościom kierunek wycieczki podróżnym. Jeśli ktoś chciałby rezerwować pobyt może to zrobić za pomocą witryny albo dzwoniąc.

You may also like...